Jak Przecinki 941.jpg

Jak się szkolić

Technologia i rozwój niewątpliwie idą do przodu, nie możemy tego procesu w żaden sposób zatrzymać lub cofnąć, jednak możemy się z nim „oswoić” i iść razem z postępem technologii oraz rozwoju do przodu. Niestety lub stety, ale powoli wiecej prac będzie w internecie, praca online, to coś co się bardzo dobrze rozwija więc warto się skupić na tym aby stworzyć na przykład dodatkowy zarobek, a praca dodatkowa to świetna opcja, aby zwiększyć trochę nasze zarobki miesięczne..

Jednak jakie umiejętności rozwijać?
Pierwszą umiejętnością, której warto poświęcić czas to [b]COPYWRITING[/b] czyli pisanie artykułów, tekstów zapleczowych. Od tego warto zacząć jednak później warto pisać oferty perswazyjne czyli oferty handlowe, za które zleceniodawcy są w stanie zapłacić nawet kilka tysięcy złotych, jeśli oferta będzie dobra i przede wszystkim skuteczna.

Drugą równie ważną i przydatną umiejętnością za którą możemy dużo zarobić to tworzenie logo, tworzenie logo to bardzo dobra praca online oraz dobry sposób na zarobek, jeśli jesteśmy osobami kreatywnymi i lubi tworzyć, projektować itp.
Możemy zrobić dosyć dobry biznes, gdy dobrze opanujemy tę umiejętność, a gdy będziemy naprawdę znali się na rzeczy, klienci będą pukać drzwiami i oknami. Dlatego warto poświęcić kilka godzin dziennie, aby nauczyć się robić dobre logo, by stworzyć dodatkowe źródło dochodu.

Zobacz tego bloga: https://www.studia-doktoranckie.edu.pl/

Gdy chcemy postawić duży nacisk na rozwój, warto zająć się tworzeniem stron internetowych, bardzo dobrych i uniwersalnych stron. Taka umiejętność nie jest specjalnie trudna, jeśli poświęcimy troszkę czasu na wiedzę teoretyczną, którą zdobędziemy na przykład na youtube. Tutaj również musimy użyć kreatywności aby stworzyć fajny dising strony,
Możemy tworzyć sklepy internetowe, blogi i wiele innych rzeczy, za które ktoś będzie w stanie nam zapłacić. Ta praca to dość przyjemne zajęcie, które może się stać naszym biznesem i praca online.

Słyszeliście kiedyś o pracy w której piszemy mailingi? Możliwe, że większość osób nie słyszała o tym, jednak istnieje taka praca, pisanie maili a raczej mailingów, to praca online która jest bardzo przyjemną pracą, mailingi wiążą się z pracą copywritera, ponieważ właśnie te umiejętności są wykorzystywane, jednak nie zawsze, tutaj nie obowiązuje nas SEO.

Ostatnią umiejętnością na której możemy zarobić również bardzo dużo pieniędzy to fotografia, teraz wszystko opiera się na zdjęciach, firmy chcą zdjęcia produktów, ludzie chcą zdjęcia z wakacji, czy para młoda zdjęcia ze ślubu, na tym właśnie możemy zarabiać, jednak możemy również zarabiać poprzez stocki. Możemy nasze zdjęcia dodawać na na przykład adobe stock i tam dostajemy kilka dolarów za każdą jednorazową licencję do zdjęcia. Czyli jedno zdjęcie możemy sprzedawać w nieograniczonej ilości, poprzez właśnie licencję.